KURUMSAL

Biz Kimiz, Bize Güvenebilir misiniz?

Yıllarca Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda görev yapmış sonrasında yurt dışında ve içinde, çeşitli holdingler, danışmanlik şirketleri, stk larda görev icra etmiş, vücut dili, psikoloji, işletme, isti̇hbarat ve istihbarata karşı koyma teknikleri konularinda çeşitli eğitimler ve görevler i̇cra ederek uzmanlaşmış bir ekibiz. Dünya konjöktöründe çok çeşitli sektörlerde, art niyet önleme, kişi kontrolü, iş yönetimi vb. Konularda uzmanlaşarak bunların uygulamasında profesyonelleşmiş bir ekibiz. 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip, bir işletmenin,  kurumun, insandan  kaynaklanan bir hata ya da art niyetin tam anlamı ile şüpheye yer kalmayacak şekilde  tespit ederek raporlama ve tekrarlanmaması konusunda önlem fizibilitesi çıkarabilecek yeterlilikte, kabiliyette ve eğitimde bir ekibiz.

Biz Ne İş Yaparız ?

Yüksek rakamlarda teknolojik ekipmanlara bütçe ayırmadan ve bu teknolojik ekipmanların başına en az 3 yetişmiş personel istihdam etmenize gerek kalmadan sizlere sunuyoruz. Rutin aralıklarla kurulan bir cctv merkezi, hem dışarıdan hem de içeriden gelebilecek zararlara karşı işletmenizi korur. Eğer bir mevcut cctv’niz var ise, bunun kör noktalarını, aktif izlemesini, kullanma taktiklerini ve kimler nasıl şüphelidir(kısacası zarar kimden gelir, bakacağınız yeri bilmeniz gerekir) isterseniz biz yapalım , isterseniz siz veya personelinize eğitim olarak verelim.

Bunları nasıl yapıyoruz?

Son sistem teknolojik  ekipmanlarımız , yetişmiş üstün kapasitede ki̇ personelimizle bunların tespitini yapıyor ve bir daha olmamasını sağlamak için önlem alıyoruz.

Biz sadece izleme ile değil, aynı zamanda  vücut dili analizi yaparak sonuca ulaşıyoruz.

Şikayetinizi iyi anlayıp, neden olabilecekler analizini yaparak, çözüme ulaşıyoruz.

Bizim işimiz görünmeyeni görmek, duyulmayanı duymaktır.

Bizden talep ettiğiniz iş sonrası kazanan sadece ve sadece  siz oluyorsunuz!!!

Nasıl mı?

Analizler sonucu, iki sonuca ulaşabiliriz, eğer personel art niyeti ise çürüklerden kurtulursunuz, eğer herhangi bir art niyet yoksa güveniniz pekişir.

Sürekli ilerleyen teknoloji bir o kadarda istihbarat teknolojisinde de akşamdan sabaha sürekli değişip ve gelişmektedir. Bir teknolojiye karşı koymak ve engellemek için başka bir teknoloji geliştiğinde , onu kullanmaya fırsat dahi bulamadan bir üst teknoloji çıkıp elinizde ki teknolojiyi işe yaramaz duruma getirebiliyor. Bu sebeple sürekli olarak teknolojiyi takip ederek bu teknolojinin zayıf yönlerini, değişemeyecek zaaflarını bularak uyguluyoruz.

İsterseniz biz gelelim, isterseniz sizi davet edelim ve sunumumuzu yaparak daha detaylı olarak sizlere anlatalım.

Biz size nasıl faydalı olabiliriz?

Cironuzda düşüş mü yaşıyorsunuz?

Stoklarınız mı tutmuyor?

İsterseniz sadece emin olmanız için, çeşitli teknikler ile yapılan analiz sonucu iş yeriniz de ne olup bittiğine vaakıf olabilirsiniz. Bir mesai başlangıcından sonuna kadar, çeşitli teknikler kullanılarak yapılan izleme sonucu, sunduğumuz rapor ile herşeyi görebilirsiniz.

Müşterilerinizden şikayetler mi gelmeye başladı?

İşletme, birim ya da genel müdürünüzden şüpheniz mi var ya da emin mi olmak istiyorsunuz?

Personelinizin arkanızdan kötü işler mi çevirdiğini düşünüyor sunuz?

Personelinizden şüphe mi ediyorsunuz? Ya da emin mi olmak istiyorsunuz?

Dışarıda çalışan personeliniz tam anlamı ile işini doğru yapıyor mu?

İzlendiğinizi, dinlendiğinizi ya da takip edildiğinzi mi düşünüyorsunuz?

Dışarıda ya da sizden uzakta çalışan personeliniz veya sizin için stratejik öneme sahip, size çalışanınızdan şüphe mi ediyorsunuz ya da emin mi olmak istiyorsunuz?

Yapıcağınız iş görüşmeleriniz kötü niyetli girişmlere karşı, steril (izlenme, dinlenme, takip edilme) hale getirmiş bir oda ya da toplantı salonu mu istiyorsunuz?

Personelleriniz arasında huzursuzluk mu var ve bunun sebebi kim ya da ne bilmiyor musunuz?

Personellerinz arasında guruplaşma mı var?

Güvendiğiniz ve yetki verdiğiniz personel

Yetkisini kötüye mi kullanıyor?

Personeliniz, müşterinize gerekli ilgi ve alakayı göstermiyor mu?

Personeliniz çift çanta mı çalışıyor?(kendisinin veya başka şirket çıkarlarına göre çalışmak)

Kısacası iş yerinde yolun da gitmeyen birşeyler mi var?

Veya bunların hiçbirini yaşamadan önlem mi almak istiyorsunuz?

Tecrübe ettiğimiz bir kaç konu ve çözümlarinden bahsedilim ( güvenlik gerekçesiyle hiçbir müşterimizin ve şirketin ismini hiçbir  yerde  kesinlikle bahsini dahi etmiyoruz)

X bir  resturant da günlük cirosu  2500 tl nin altına inmez iken, son birkaç haftadır cironun yarı yarıya düştüğünü tespit etmişler ve bizim ile irtibata geçerek bunun sebebini araştırmamızı istediler. Çeşitli teknikler kullanılarak takip neticesin de işletme müdürünün nakit ödeme yapan müşterilerini sisteme giriş yapmadan geçtiğini ve buna da bir personelin daha yardımcı olduğunu tespit ederek , bunu raporlayarak, kanıtlarıyla birlikte işletme sahibine arz ettik, işletme sahibi hemen gerekeni yaparak, tekrarı olmaması için önleme fizibilitesi talep etti, fizibiletisini de ivedi bir şekilde kendilerine arz ettik.

 

X bir büyük ölçekli market stok problemi yaşadığını ve yüksek miktarda ürün eksiği olduğu konusun da bizim ile irtibata geçerek sebebini araştırmamızı istedi. Çeşitli teknikler kullanılarak yapılan analizler soncun da ürün kabul bölümünde gelen ürünlerin fatura tutarları ile örtüşmediğini tespit ettik ve bunu raporlayarak kanıtlarıyla birlikte yetkili kişiye arz ettik , yönetim tekrarı olmaması konusun da önleme fizibilitesi talep ettiler, fizibilitesini ivedi bir şekilde kendilerine arz ettik.

X bir yeni kurulan ar-ge firması önleme fizibilitesi talep etti, firmaya tam kapsamlı son teknoloji güvenlik giriş, çıkış, tespit, göröntüleme, dinleme, yetkilendirme, fiziki güvenlik , çepe çevre güvenlik alanların da fizibilitemizi arz ettik ve çözüm ortaklarımız tarafından tam anlamı ile hayata geçirilmesini ve idaresini sağladık.

 

X bir otelin müşteri sayısına oranla daha fazla gıda tüketimi olduğunu son bir kaç haftadır fark etmişler ve tarafımızdan bunun sebebi konusunda yardımcı olmamızı talep ettiler. Yaptığımız izleme, dinleme ve analiz sonucunda, birkaç otel personelinin otel bileklilerini fason olarak yaptırdıklarını ve otel müşterisi olmadığı halde bileklik kullandırılarak otelin imkanlarından faydalndırdıkları tespit edilmiş ve yönetime kanıtlarıyla birlikte raporlanmıştır.

X bir grup şirketi bir biriminde son aylara oranla üretimin düştüğünü ve bunun sebebini araştırmamız talep edildi. Çeşitli izleme, dinleme, analiz ve personel mülakatalrımız sonucunda , hatanın birimden kaynaklı olmadığı merkez ofisden girilen talep formlarının bahse konu birim yerine başka bir birime gönderildiği ama kağıt üzerinde istedikleri miktarda ürünün teslim edildiği görünmekte olduğu tespit edilmiş ve kanıtlarıyla birlikte, yönetime raporlanarak arz edilmiştir.

 

O zaman doğru yerdesiniz! Sizin için biz bu işi yaparız,

İnsandan kaynaklı bir hata ya da kötü niyetli bir girişim var ise bunu tespit eder ve bir daha olmaması için önlem fizibilitesini size arz ederiz.

Türkiye’de ve dünya çapında son teknoloji ekipmanlarımız ve yetişmiş, tecrübeye, üst düzey kabiliyete sahip personelimiz ile bu işin uzmanlarıyız.

Kötü niyet veya bir hata söz konusunu, tespit edip raporladıktan sonra,

Cironuzda hatrı sayılır bir artışı,

Safi gidernizde hiç de küçümsenemeyecek azalmayı,

İşinizin bir sisteme oturmasını,

Gireceğiniz ihale, teklif veya işletmeniz için alacağınız kararlarınız da, bir sonra ki adımınızın ne olacağının bilinememesi sonucu ulaşabileceğiniz başarınız en üst limitler de olacağını,

Müşteri memnuniyetiniz de % 100 lere yaklaşık iyileşmelerin olacağını,

Sizlere sunuyoruz.